МЕНЮ САЙТА
Чи болюча лазерна епіляція і чому?
За рахунок застосування сучасної системи охолодження лазерна епіляція практично безболісна.
Чому необхідний курс лазерної епіляції?
Всім відомо, що волосся росте не одночасно. В активній фазі росту знаходиться всього 20-30% волосся. Лазерному впливу піддаються зрілі цибулини тільки в фазі активного зростання (2б і 3а), інші лазер «не бачить». Це основна причина, чому через 3-4 тижні потрібно записатися на процедуру в клініку або салон і повторити вплив. За 5-6 сеансів будуть видалені всі активні волоссяні цибулини (в зоні бікіні, пахв, на руках, стегнах, гомілках - всюди, де необхідно пацієнту). Решта процедур будуть спрямовані на видалення сплячого волосся, яке теж прокидається не одночасно.
Який інтервал між процедурами?
Інтервал між процедурами перші 5-7 сеансів 3-4 тижні, при проведенні подальших процедур інтервал буде збільшений від 2 до 4 місяців.
Від чого залежить кількість процедур лазерної епіляції?
Кількість процедур індивідуальна, на це впливає багато факторів: стать; вік; активність гормонального фону; колір і структура волосся; зона епіляції.

Навіть у однієї і тієї ж людини на різні зони знадобиться різна кількість впливів. Темне і жорстке волосся зникне швидше, ніж світле і м'яке. Чим старша людина, тим швидше нейтралізуються цибулини. На «гормональні» зони знадобиться більше сеансів, ніж на ті, на які не впливає гормональний фон. Саме тому чіткої відповіді на питання, скільки потрібно процедур, немає.
Скільки процедур потрібно для повного позбавлення від волосся?
В середньому на повне видалення волосся на тілі потрібно від 5 до 10-15 процедур. Слід пам'ятати, щоб зберегти ефект, раз на рік потрібна підтримуюча обробка зон лазером.
Чи можна засмагати відразу після процедури?
Відразу після процедури бажано утриматися від засмаги на 5-7 днів. Потім засмагати вже можна. Доречі, до процедури після засмаги теж необхідно витримати 3-5 днів.
Коли починати курс лазерної епіляції?
Пора року не має значення. Це всесезонна процедура. Її можна починати навіть влітку. Якщо Ви до цього користувалися іншими способами епіляції: віск, шугаринг (цукор), епілятор, крем. То необхідно почекати 3-4 тижні після останнього сеансу, почекати поки волосяні цибулини «дозріють», збрити необхідну зону і приходити на процедуру лазерної епіляції.
З якого віку можна робити лазерну епіляцію?
Лазерну епіляцію можна проводити пацієнтам з 18-річного віку.
Епіляція лазером підходить чоловікам?
Так, сеанс досить популярний серед представників сильної статі. При бажанні можна не видаляти рослинність повністю, а лише зменшити її інтенсивність і густоту. Також до переваги даної процедури варто віднести можливість лазерної установки одночасно обробляти великі ділянки шкірного покриву.
Коли буде видно результат?
Відразу після процедури, ви підете, так, ніби нічого не робили, протягом 10-14 днів буде відбуватися поступове випадання волосся в оброблюваній зоні. Через цей проміжок часу ви зможете прибирати волосся пальцями, вони будуть легко виходити, організм поступово сам позбудеться від них.
Це боляче?
Ні, це не боляче. Воскова епіляція, шугаринг, які пацієнти терплять кожні 3 тижні протягом усього життя, набагато болючіші! На шкіру наноситься охолоджуючий гель, також лазер має охолоджуючу насадку, ви відчуєте тільки тепло і поколювання. З вашими відчуттями на зв'язку буде лікар, постійно цікавлячись боляче вам чи ні. Всі люди різні і тільки через вас лікар може діагностувати чи успішно пройде процедура.
Зовсім не потрібно терпіти надмірно високі параметри лазера, в надії на кращий ефект. Дослідним шляхом нами було доведено, що на невисоких параметрах, волосся так само добре залишає оброблювані зони.
Як підготуватися до процедури лазерної епіляції?
Перед процедурою не можна 3 дні до і 3 дні після засмагати, відвідувати баню і сауну.
До і Після процедури не наносити спиртовмісні речовини.
Не приймати антибіотики за 2 тижні до процедури.
Перед процедурою, зони які ви хочете епілювати, повинні бути гладко поголені.
ЗВ"ЯЗАТИСЬ З НАМИ
LASER ZONA ОДЕСА:

вулиця Сегедська, 3
телефон: +380 63 839 00 83

вулиця Єкатерининська, 48
телефон: +380 50 620 62 48

вулиця Академіка Корольова, 49
телефон: +380 95 929 55 60

LASER ZONA МИКОЛАЇВ:

вулиця Нікольська, 51/27
телефон: +380 95 035 98 68

проспект Центральний, 191
телефон: +380 95 613 70 22
Для запису на послугу залиште заявку в формі нижче
Будь ласка, заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує Вам найближчим часом
Оберіть адресу студії Одеса:
Оберіть адресу студії Миколаїв:
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних
Made on
Tilda